Міністр інфраструктури сказав, коли відновлять залізничне сполучення в інших регіонах України

Від 1 червня в Україні відновили міжобласне сполучення всіма видами транспорту.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій назвав умови, за яких "Укрзалізниця" відновить залізничне сполучення в інших регіонах України.

Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1". 

Так, за його словами це залежить від самих регіонів. "У них (ред. - у регіонах) є місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. МОЗ запропонувало параметр інциндентності (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення) - це 12 людей на 100 тисяч населення. Якщо показник менший, ніж така кільіксть захворюваних протягом тижня, то комісії розглядають і пом'якшують карантин", - пояснив міністр.

Криклій також додав, що цього тижня ще декілька областей приєднаються до відновлення залізничного сполучення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні станом на 23 травня не готові до пом'якшення карантинних заходів шість регіонів. Зокрема, це Чернівецька, Рівненська, Львівська, Закарпатська, Волинська та Київська області. 

Відео Міністр інфраструктури про залізничне та авіасполучення та ціни на квитки в післякарантинний період

Відсьогодні приміське залізничне сполучення запрацює у 10 областях України. На яких умовах будуть перевозити пасажирів? Скільки коштуватимуть квитки? Міністр інфраструктури України Владислав Криклій розповість. 

Міністр інфраструктури про залізничне та авіасполучення та ціни на квитки в післякарантинний період

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів