Міністр оборони назвав необхідну кількість призовників у разі сьомої хвилі мобілізації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Полторак впевнений, що вистачить 10-12 тис. осіб

Україна в перспективі може відмовитися від мобілізації, завдяки істотному збільшенню числа бажаючих служити за контрактом. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", міністр сказав, що завдяки збільшенню кількості контрактників у разі прийняття рішення про чергову хвилю мобілізації, план буде істотно меншим, ніж раніше.

"Рішення про збільшення грошового забезпечення військовослужбовців дає нам оптимізм, що з часом ми взагалі відмовимося від мобілізації, якщо не буде активних бойових дій", - говорить Полторак.

"Якщо раніше ми в місяць набирали 200-300 контрактників, то, тільки за цей місяць, коли ми отримали (підвищене) грошове забезпечення, в військо записалися 9 тисяч осіб. 7 тис.осіб ми вже призвали", - додав міністр.

"Якщо у нас (в ході демобілізації, запланованої на березень-квітень) звільняється зараз 45 тисяч особового складу, то зараз навіть якщо буде необхідність мобілізації, ця цифра може бути 10-12 тисяч, тобто в рази менше, ніж було раніше", - сказав Полторак.

Відео Тенюх: пропозиції щодо загальної мобілізації та воєнного стану в Криму відкидались

Він також наголосив, що розроблена реформа Міністерства оборони, Генерального штабу та Збройних сил України розрахована на 5 років. "Тут справа навіть не в чисельності збройних сил, не в технічному оснащенні, хоча це теж дуже і дуже важливо", - наголосив міністр.

Нагадаємо, на початку лютого президент України Петро Порошенко заявив, що поки не прийняв рішення стосовно направлення до Верховної Ради законопроекту про оголошення чергової хвилі мобілізації. Також Порошенко наголосив, що надалі формування українського війська має відбуватися, передусім, за контрактним принципом. 

Відео В українській армії повинні служити контрактники з бойовим досвідом

Залиште свій коментар

Вибір редакції