Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр оборони розказав, коли армія перейде на електронні військові квитки

Це буде картка зі штрих-кодом.

У цьому році в українській армії запровадять перші електронні військові квитки.

Про це повідомив міністр оборони Андрій Загороднюк в інтерв’ю "Радіо Свобода".

"У цьому році він вже буде. Уже зараз ми з ним працюємо. У тестовому режимі буде наприкінці першого кварталу. І в першому півріччі вже запрацює. Це перехід на безпаперову форму. У нас взагалі цілий ряд напрямків саме по електронному документообігу. Цей проєкт стоїть всередині. Так само в першому півріччі в нас вже будуть перші електронні військові квитки як тестові. Хоча їхнє розповсюдження займе деякий час. Може, ще рік", – заявив Загороднюк.

Голова Міноборони розказав, що це буде пластикова картка зі штрих-кодом.

"Він може бути у вас і на телефоні, і як картка пластикова. Це набагато краще, ніж той, що є зараз, навіть у будь-яких польових умовах. Це буде картка зі штрих-кодом, якій буде відповідати запис в електронній системі. Ми презентуємо цей проєкт вже у лютому", – сказав Загороднюк.

Нагадаємо, 6 лютого уряд презентував застосунок "Дія", який має на меті оцифрувати державні послуги та документи.

Наразі застосунок уже можна завантажити із Play Market для користувачів операційної системи Android. В App Store для власників техніки Apple додаток доступний лише за посиланням.

Нагадаємо, у тестовому режимі застосунок запрацював 16 грудня. Першим кроком були електронні права та технічний паспорт.

Також вперше в Україні стартує національна кампанія з цифрової грамотності – під час неї планують навчити 6 млн українців. Навчання буде відбуватися на платформі "Цифрова освіта". На ній пропонується новий формат навчання – освітні серіали. Як зазначається, наразі їх три: базовий із цифрової грамотності, для вчителів і для батьків "Безпека дітей в інтернеті". 

Відео Уряд презентував застосунок "Дія": як він працює та які послуги будуть доступні у смартфоні

Права в смартфоні: у столиці презентували мобільний застосунок "Дія". Програма дасть змогу водіям не носити із собою посвідчення водія та техпаспорт - вони будуть у телефоні. Від 6 лютого права можна самостійно завантажити. Електронне посвідчення можна буде показувати навіть під час посадки на потяг. На створення цього додатку, кажуть розробники, не витратили жодної гривні з бюджету. Про перші кроки до країни в смартфоні – у сюжеті. Більше читайте тут

Уряд презентував застосунок "Дія": як він працює та які послуги будуть доступні у смартфоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції