Міністр оборони віддав задарма землі в Криму вартістю 10 мільйонів доларів

Міноборони безкоштовно відмовилося від права постійного користування земельними ділянками в районі Балаклавської бухти.

Міністр оборони Михайло Єжель підписав розпорядження про відчуження майна держпідприємства Міноборони "Балаклавського судномеханічного заводу "Металіст" в Криму без будь-якої компенсації.

Про це свідчить лист голови відомства, яке 30 червня було направлено до Севастопольської міської ради, пише "Дзеркало тижня". Як зазначає видання, мінімальна ціна переданих земельних ділянок - 10 мільйонів доларів.

Згідно з документом, Міноборони безкоштовно відмовилося від права постійного користування закріпленими за ДП "Металіст" земельними ділянками в районі Балаклавської бухти площею майже 8,4 га, на яких розташовані глибоководні причали.

Також Міноборони віддало близько 1,8 га в урочищі Батіліман, виділених держпідприємству для розміщення там бази відпочинку. При цьому відомство не заперечує проти подальшої зміни цільового призначення цих земель.

За даними експертів, Єжель, підписуючи документ про відчуження майна, порушив норми Земельного кодексу та інших законів, а крім того - розпорядження Кабінету міністрів №318-р. від 11 лютого 2010 року, яке прямо забороняє подібні дії з об'єктами державної власності.

Читайте також:

У вересні очікуються звільнення п'ятьох міністрів-регіоналів

РНБО знову розгляне діяльність опального міністра оборони

Міноборони звинуватили в розкритті державних таємниць авторитету "Чепчику"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: