Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр охорони здоров'я придумав, як зробити ліки для "державних" пацієнтів дешевшими

Він припускає, що на різних програмах лікування можна буде заощадити до 40% державних грошей.

Пацієнтам, які лікуються за державні гроші, купуватимуть ліки через Організацію Об'єднаних Націй – цього хоче міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Придбані через ООН медикаменти будуть дешевшими, а люди отримуватимуть їх швидше, переконаний керівник Мінохоронздоров'я.

Він припускає, що на різних програмах лікування можна буде заощадити до 40% державних грошей. Сам же процес закупівель хоче транслювати в прямому ефірі – так, сподівається, позбавляться корупції.

Першу "прозору" закупівлю ліків Мінздоров'я хоче провести вже наступного місяця. Коментуючи питання, чи контролює нині хтось ціни на ліки, Квіташвілі сказав, що ні, й не хотів би жодного контролю цін.

"Стараюсь, щоб в Україні була спрощена реєстрація на ті препарати, які зареєстровані європейськими, американськими регуляторами. Це означає, що вони допущені на місцеві ринки, і що вони дуже високої якості, і що вони пройшли всі клінічні і так далі випробування, і вони можуть отримати спрощену реєстрацію. Що ми отримаємо після цього – ми отримаємо більше прескурантів на ринку, а чим більше чогось на ринку, тим ціна конкурентніша", - сказав Олександр Квіташвілі.

Нагадаємо, Квіташвілі хоче оновити МОЗ та змінити його функції.

Відео Пацієнтам, які лікуються за державні гроші купуватимуть ліки через ООН

Залиште свій коментар

Вибір редакції