Міністр освіти виявилася прихильницею нашумілого серіалу "Школа"

Міністр освіти виявилася прихильницею нашумілого серіалу "Школа"

Міністр освіти виявилася прихильницею нашумілого серіалу "Школа"

Лілія Гриневич / Фото: Світське життя

Лілія Гриневич розповіла, що особливо їй сподобалося у багатосерійному фільмі.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка розповіла про розміри підвищених зарплат учителів, виявилася прихильницею серіалу "Школа" на "1+1", йдеться у "Світському житті".

За словами Гриневич, навіть якщо вона через роботу пропускала якусь серію, вона на вихідних обов’язково дивилася її на сайті каналу "1+1".

"Я дивилась цей серіал. Якщо я не встигала на серію, а так було майже щодня, тому що я приходжу з роботи пізніше, я мала можливість переглянути це на сайті телеканалу у вихідні дні. Для чого я це робила. По-перше серіал показує те, як суспільство бачить школу. І для мене є одна позитивне відкриття, що на щастя у школі виявилися не всі вчителі поганими, на щастя у школі є різні стосунки на щастя показано як можна все ж таки спілкуватися  і знаходити взаєморозуміння і я вважаю це той шлях, яким має йти цивілізоване суспільство", - пояснила міністр освіти.

Лілія Гриневич отримала премію "Жінка року" за версією журналу "Единственная"

Лілія Гриневич отримала премію "Жінка року" за версією журналу "Единственная"

Також Гриневич зізналася, що про всі проблеми, які наразі переживають в українських школах вона дізнається від свого чоловіка, оскільки він працює у школі.

"Гаряча інформація з полів є щодня, тому що мій чоловік працює у звичайній школі, дуже великій школі, в якій занадто багато дітей, бо школа в новому мікрорайоні Києва і терпить усі ті труднощі, які терплять звичайні школи", - зізналася Гриневич і додала, що й її мама працює в системі освіти.

Міністр пояснила, що з мамою контактувати стосовно цього питання складніше, оскільки вона доносить до доньки практично все, що просили люди.

"У мене ще мама працює в системі освіти, тут ще складніше, тому що чоловік принаймні знає, у нас вибудувані певні межі, коли зі мною у якому стані можна про це говорити. У  мене має бути якась територія своя особистого простору. А мама отримає наказ від багатьох людей, коли телефонний дзвінок, вона змушена виконати все, що просять люди", - пояснила Гриневич.

Нагадаємо, Гриневич різко відреагувала, що в окремих регіонах учителям "урізали" надбавки до зарплат.

Повʼязані теми:

Наступна публікація