Міністр Павленко заперечив можливість зґвалтування дітей в "Артеку"

Міністр каже, що на територію дитячого табору не може потрапити жодна стороння особа.

Міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко заявляє, що факту зґвалтування дітей на території Міжнародного дитячого центру "Артек" (Крим) не було і бути не може.

"Я впевнений, що на території "Артека" не могло ніколи подібного факту трапитися... Я можу засвідчити, що на території "Артека" такого факту не могло бути, тому що жодна стороння особа не може зайти на територію "Артека", - підкреслив Павленко.

Він нагадав, що Мінсім'ї створило комісію з вивчення відповідної інформації. "За наявною інформацією, ці діти не були такими, що відпочивали в "Артеку", - додав міністр.

Водночас Павленко підкреслив, що ця історія завдає серйозних збитків роботі табору. "Ця історія не має стосунку до роботи табору і дітей, які там відпочивають. Але так, як її було подано, вона завдала серйозних збитків довірі до "Артека", - сказав він.

Крім того, міністр підкреслив, що Мінсім'ї має детальну інформацію про кожного з дітей, про яких ідеться в цій історії, однак, відповідно до законодавства, воно не має права її оприлюднювати без дозволу батьків.

"На жаль, частину інформації про них оприлюднено, що, я вважаю, є порушенням прав дитини", - сказав Павленко.

Він зазначив, що в найближчі дні комісія Міністерства надасть свої висновки, у яких крім усього іншого оцінить дії чиновників і депутатів, які дозволили собі оприлюднювати дані про дітей.

Як повідомлялося, трудовий колектив "Артека" звинувачує депутатів Верховної ради Вадима Колесніченка (Партія регіонів) і Григорія Омельченка (БЮТ) у поширенні неперевіреної інформації про зґвалтування 2 дітей високопоставленими чиновниками в "Артеку".

Президент Віктор Ющенко вимагає від Генпрокуратури, Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України забезпечити об'єктивне розслідування кримінальної справи про розбещення дітей в "Артеку".

Читайте також:

Бютівець Уколов пішов з політики і виїхав у глухе село

Колесніченко заговорив про зґвалтування в "Артеку" через "побоювання"

У справі про зґвалтування дітей в "Артеку" з'явилися свідчення проти депутатів

Ющенко вимагає розслідувати зґвалтування дітей в "Артеку", не дивлячись на тиск

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: