Міністр-пісняр Толстоухов провів свій перший творчий вечір

Міністр Кабінету міністрів влаштував творчий вечір у національній філармонії у супроводі національного президентського оркестру.

Міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов провів у філармонії творчий вечір у супроводі національного президентського оркестру.

Сам він не співав, оскільки, як заявив головний винуватець творчого вечора, для філармонії його вокальні здібності – неформат, а він не хоче "плодити другого Поплавського".

Анатолій Толстоухов на свій перший творчий вечір запросив однопартійців та друзів. За словами пісняра, державних коштів не використав ні копійки - все з власної кишені.

Ще на початку міністр-пісняр відкрив таємницю своєї творчості: знайти підхід до кожного: "У нас же не пишуть про село, не пишуть про міста, не пишуть про міліціонерів". Ведучі концерту теж відзначили унікальність репертуару пісняра Толстоухова.

На вечір до Толстоухова прийшли Людмила Супрун, екс-заступник мера Києва Володимир Яловий, Анатолій Кінах, а також перший заступник мера Києва Олександр Попов з донькою. Останній заявив: "У мене навіть в машині є касета, я завжди її слухаю".

Зупинятися на досягнутому пісняр Анатолій Толстоухов не збирається. Незабаром відбудеться світова прем'єра опери "Легенда про князя Кия" на його лібрето. І мюзикл "Сага божевільної любові".

Читайте також:

Толстоухов написав "Марш держслужбовця" з купою помилок

Литвин і Толстоухов видадуть свої книжки за рахунок бюджету

"Два ведра на коромысле" и "рОдный язык"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: