Міністр внутрішніх справ хоче заслати опозицію на околицю Києва

Анатолій Могильов переконаний, що варто створити на околиці Києва велике поле для мітингів опозиції. Тоді ніхто нікому не заважатиме.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов пропонує виділити на околиці Києва велике поле для мітингів опозиції.

"Це право наших громадян - проводити мітинги. Але з однією умовою - вони не повинні заважати нормальній життєдіяльності інших людей і установ", - сказав міністр.

"Будь ласка, мітингуйте у парку, але не перегороджуйте дорогу. Не бийте в барабани, бо хтось працює або відпочиває, а ви перешкоджаєте...І так далі. Основна вимога до масових заходів - не порушувати громадський порядок", - заявив Могильов.

За його словами, "відповідати за підтримання порядку, за те, що при цьому не скоюються злочини, повинні ті, хто ці заходи організовує - так вимагає закон".

"Не подобається влада - дочекайтеся виборів і переконайте виборців за вас голосувати", - зазначив глава МВС.

"Але не можна за допомогою куплених людей розпалювати пристрасті, блокувати вулиці і органи влади, - це злочин, за який неминуче доведеться відповідати, причому, підкреслюю, організаторам", - сказав Могильов.

"А взагалі я б виділив для мітингів яке-небудь велике поле на околиці Києва, де ніхто нікому не заважає. І там кричіть, скільки хочете, як в Гайд-парку в Лондоні. Туди прийдуть ті, кого цікавлять ваші ідеї, будете нарощувати прихильників, не перешкоджаючи життю інших", - заявив міністр.

Нагадаємо, що представники позапарламентських та парламентських політичних сил у понеділок, 10 травня, підписали установчий акт про створення Комітету захисту України для координації спільних дій у відстоюванні національних інтересів країни. Комітет  обіцяє владі акції протесту.

Читайте також:

Тимошенко погрожує достроково скинути Януковича

Опозиція надіслала Януковичу книжку про найвідоміших диктаторів світу

Тимошенко: наша мета - повернути в роботу влади конституційність

Опозиційні сили створили Комітет захисту України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: