Міністр-втікач Білоконь: проти мене не було жодної кримінальної справи

Скандальний екс-голова МВС категорично заперечує, що він перебував у міжнародному розшуку.

Екс-голова МВС Микола Білоконь, який після помаранчевої революції емігрував до Росії, стверджує, що проти нього в 2005 році не було порушено жодної справи і його не шукав Інтерпол.

"Не було жодної кримінальної справи! Усе це брехня", - заявив він в інтерв'ю газеті "Сегодня", реагуючи на зауваження, що проти нього в 2005 році, коли він утік до Росії, порушили низку кримінальних справ.

"Для того щоб порушити хоча б одну з них, потрібно було мати докази. А їх не було і не могло бути. Мене свого часу ще Леонід Кучма попереджав: "У тебе така посада, що ти повинен бути чистіший за дружину Цезаря!" І я це запам'ятав", - сказав Білоконь.

"Крім того, працювати з документами мене свого часу навчив майбутній мій заступник, генерал міліції Михайло Васильович Корнієнко...", - додав він.

Білоконь також стверджує, що Інтерпол його не шукав: "Уявіть собі, не шукав".

"Я навіть зустрічався з керівниками цієї організації (Інтерполу). Вони мені сказали, що українські колеги їх наполегливо просили оголосити мене в міжнародний розшук. Але документів жодних не надали. А порушувати закон в Інтерполі відмовилися", - заявив екс-голова МВС.

Він підтвердив, що в 2005 році спілкувався телефоном зі своїм наступником на посаді голови МВС Юрієм Луценком.

"Так. Він мені телефонував. Я щойно вийшов з лікарні. І тут дзвінок... Претензій він мені не пред'являв. Запитав, чи планую я повертатися додому. Побажав одужання й усе. Думаю, що він просто повинен був відзвітувати в секретаріаті президента про пророблену роботу. Ось і подзвонив", - сказав Білоконь.

Нагадаємо, Микола Білоконь збирається приїхати в Україну і, можливо, залишитися тут. За словами Білоконя, у першу чергу, приїхавши в Україну, він поїде "на могили батьків". "Потім зустрінуся з друзями. А що далі буде, подивимося. Може бути, у Києві залишуся. А можливо, і в Москву повернуся", - заявив він. Екс-міністр зізнався, що "дуже" хоче додому: "У Москві добре, але я дуже хочу додому!".

Варто зазначити, що Білоконь після втечі з України отримав російське громадянство.

Нині він обіймає посаду радника міністра внутрішніх справ Російської Федерації, має службовий автомобіль з мигалкою, кабінет, секретаря, оклад. Йому відновили звання генерал-полковника міліції, але вже російської.

Слід зазначити, що в Росії також знайшли собі притулок екс-мер Одеси Руслан Боделан, проти якого було порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим положенням, і Ігор Бакай, екс-глава ДУСі, який знаходився в міжнародному розшуку за підозрою в скоєнні злочинів, зловживанні владою і службовим положенням, а також незаконній витраті 828,5 млн гривень.

Читайте також:

Скандальний екс-голова МВС Білоконь повернеться до України

Сацюк і Білоконь стали російськими генералами

"Помаранчевий вигнанець" Боделан готовий ще "послужити народу України"

Завгосп Кучми вимагає закрити сім кримінальних справ проти нього

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: