Міністр отримав землю під забудову, прикриваючись боротьбою з підтопленнями

За даними ЗМІ, голова Мінрегіонбуду за бюджетні кошти "освоює" землі прибережної захисної смуги Дніпропетровська під садиби для своєї рідні.

Міністр регіонального розвитку та будівництва Володимир Яцуба під приводом боротьби з підтопленням отримав у Дніпропетровську земельну ділянку орієнтовною площею 0,1 га у прибережній захисній смузі Дніпропетровська для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Про це повідомило видання "Україна молода".

Газета оприлюднила рішення Дніпропетровської міської ради від 24 лютого 2010 року №123/55, згідно з яким дружині Яцуби – Ользі - надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у районі вулиці Кубанської (Амур-Нижньодніпровський район Дніпропетровську).

"Прикрившись боротьбою з підтопленнями, голова Мінрегіонбуду за бюджетні кошти "освоює" землі прибережної захисної смуги Дніпропетровська під садиби для своєї рідні", - пише газета.

Зокрема, уточнює видання, на своїй вотчині - у Дніпропетровську - міністру уряду Миколи Азарова "вдалося переконати місцевих депутатів видати дозволи на отримання земельних ділянок де-факто на березі Дніпра, а де-юре - на березі його притоки, річки Шпакової".

"І все б нічого, та намивання ділянки під будівництво тут оформлено як... "боротьба з підтопленнями". А відтак мільйонні кошти на це виділив міський бюджет з кишень платників податків - самих дніпропетровців", - зазначає видання.

Читайте також:

Чиновники використовують Євро-2012, щоб відбирати в українців землю

Головний комуніст України Симоненко оселився у розкішному маєтку

Уряд ліквідував Держінспекцію по охороні землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: