Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр юстиції часів Януковича Лукаш пообіцяла знайти гроші на заставу для Гужви

Захисник головного редактора шукатиме їх у "добрих людей".

Шевченківський районний суд столиці обрав запобіжний захід для головного редактора проросійського сайту "Страна.ua" Ігоря Гужви. Підозрюваний у шантажі та здирництві чоловік відправлений на два місяці до СІЗО, але може вийти на волю під заставу 544 тисяч гривень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На суді одним із адвокатів Гужви виступила екс-міністр юстиції Олена Лукаш, яка назвала Гужву людиною, котра "писала правду про державний переворот в Україні". Справу проти керівника ЗМІ вона вважає політичною, а сам Гужва твердить, що його підставили. Факт розмови на оприлюднених відеоматеріалах прокуратури він не заперечує, але твердить, що цікавився розцінками за неоприлюднення компромату винятково з професійних інтересів – аби "дізнатися розцінки, що існують на цьому ринку".

Відео Суд оголосив Ігорю Гужві запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави

Державне обвинувачення просило для Гужви застави в розмірі 3 млн гривень, однак суд встановив її в багато разів меншою. Прокуратура вже готується оскаржувати такий вердикт. Слідчі вважають, що фігурант справи може втекти від перспективи 10-річного ув'язнення, а також впливати на свідків. Сам Гужва каже, що півмільйона гривень на заставу в нього немає, але їх обіцяє знайти екс-міністр часів Януковича Лукаш. "Я знаю, що світ не без добрих людей, і застава за Гужву буде внесена", - запевнила вона.

Водночас спільнику Гужви Антону Філіпковському, який відмовився від адвокатів, співпрацюває зі слідством і дає викривальні покази, прокуратура просила призначити домашній арешт. Суд пристав на таку ідею. Про що саме говорить Філіпковський слідчим, ані правоохоронці, ані сам підозрюваний не уточнюють. "Я вам не скажу поки що. Не хочу", - пояснив журналістам фігурант справи.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції