Міністр юстиції наказав підлеглому відмовитись від "Мерседеса" за мільйон

Олександр Лавринович "наполегливо порадив" керівнику держпідприємства "Інформаційний центр" відмовитися від таких дорогих придбань у важкий для країни час.

Міністр юстиції Олександр Лавринович "наполегливо порадив" керівнику держпідприємства "Інформаційний центр", яке є в управлінні Мін’юсту, відмовитися від придбаного автомобіля "Мерседес".

Про це повідомила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман.

За її словами, міністр юстиції Лавринович, який зараз перебуває у відпустці, дізнавшись про те, що ДП "Інформаційний центр", яке є в управлінні цього відомства, придбало за значні кошти автомобіль "Мерседес", негайно зателефонував керівнику підприємства і "наполегливо порадив" йому відмовитися від таких дорогих придбань у важкий для країни час.

Вже ухвалено рішення повернути зазначений автомобіль компанії, що його продала.

Як повідомлялося, ДП "Інформаційний центр", що знаходиться в структурі Міністерства юстиції, 3 серпня придбало автомобіль "Мерседес-Бенц" за ціною 1,11 млн грн.

Крім того, 29 липня це ж підприємство підписало договори про придбання двох автомобілів за ціною 277,1 тис. грн і 274 тис. грн у ТОВ "Паритет Моторс". Таким чином, за кілька днів підприємство підписало договори на купівлю трьох автомобілів загальною вартістю близько 1,65 млн грн.

Читайте також:

У Мін'юсті купили 3 авто на 1,6 млн грн

Cadillac Escalade главі МВС подарував невідомий благодійник

Влада знову стала закуповувати супердорогі автомобілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: