Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міністр юстиції побачив колонію в Бердичеві і залишився невдоволеним

Харчування - головна проблема виправних установ.

Міністр юстиції України Денис Малюська відвідав без попередження колонію №70 та виправний центр №108 в Бердичеві Житомирської області.

Як він написав на своїй сторінці в Facebook, головною проблемою цих установ є якість харчування ув'язнених.

"Ключова проблема - харчування. На їжу державний бюджет витрачає мільйони гривень, а її якість, м'яко кажучи, залишає бажати кращого. І багато її зовсім не вживають, і харчується своїм", - зазначив міністр.

З словами Дениса Малюські, умови перебування ув'язнених задовільні. Вони "мають можливість працювати і непогано в'яжуть".

Він переконаний, що на відміну від СІЗО, колонії і виправні центри можуть заробляти гроші від господарської діяльності, а тому їх стан і рівень утримання ув'язнених істотно краще.

"У підсобному господарстві колонії: кури, перепела і навіть нутрії. Є доступ до інтернету, хоча тільки на одному комп'ютері", - зазначив міністр.

Нагадаємо, 27 січня Денис Малюська несподівано відвідав СІЗО в Одесі.

Раніше міністр юстиції Денис Малюська запланував розпродаж в'язниць, щоб виручені кошти витратити на покращення умов утримання в'язнів. А в грудні 2019 року він повідомив, що планує відкривати приватні слідчі ізолятори тимчасового утримування.

Відео Міністр юстиції Денис Малюська розповів про умови утримання в’язнів у Лук'янівському СІЗО

Денис Малюська завітав до Лук’янівського СІЗО з перевіркою і був шокований побаченим. Якщо когось із утримуваних в цьому СІЗО виправдовують, то таких нелюдських умов вже достатньо, аби зіпсувати здоров'я та покалічити психіку. Чому люди зараз опиняються ніби десь у Середньовіччі і доки це триватиме – на ці питання у студії відповідає міністр юстиції України Денис Малюська.

Міністр юстиції Денис Малюська розповів про умови утримання в’язнів у Лук'янівському СІЗО

Залиште свій коментар

Вибір редакції