Міністри Азарова обзаведуться смартфонами та Інтернет-планшетами

Заради боротьби з бюрократією уряд запровадить електронний документообіг. Це дозволить зекономити тонни паперу.

З 1 січня 2012 року Кабінет міністрів переходитиме на електронний документообіг. Міністри зможуть підписувати урядові документи дистанційно, користуючись смартфоном або Інтернет-планшетом. Про це повідомив глава Держагентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко.

Як передає ЛІГА.net, зокрема, Семиноженко підкреслив: "Як перший крок в реалізації системи електронного (державного) управління, уряд з нового року, вже з січня, переходить на електронний документообіг".

За словами Семиноженка, терміни ухвалення урядових рішень після цього будуть скорочені в рази, оскільки 90% часу зазвичай йде на узгодження документів, на переміщення різними міністерствами та відомствами тонн паперів.

"На це іноді витрачаються місяці, а завдання стоїть так, щоб терміново приймати рішення", - сказав він.

Семиноженко уточнив, що при введенні системи будуть використані напрацювання, які вже існують в міністерствах та відомствах. Необхідно буде тільки ввести єдиний модуль електронного спілкування для всіх урядових структур. На це, за словами Семиноженка, знадобиться близько 3 млн грн.

"І будь-який член уряду зможе приймати рішення навіть не обов'язково на робочому місці за стаціонарним комп'ютером, а користуючись смартфоном, нетбуком. Такі спрощені технологічні рішення дозволяють мати аналог паперового спілкування, яке є сьогодні. Можна знаходитися у відрядженні, можна їхати в машині на роботу - і узгоджувати рішення, підписувати завдяки тому, що кожен, хто має відношення до ухвалення урядових рішень, отримає електронний цифровий підпис як основу для легалізації цих дій", - сказав він.

Семиноженко підкреслив, що законодавча база, що дозволяє перейти на електронний документообіг, в Україні вже існує.

Читайте також:

В Кабміні заявили, що українці від інфляції захищені

Азаров хоче писати бюджети України на 2-3 роки

Чиновники знизять податок на ввезення розкішних автомобілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: