Міністри оприлюднили свої прибутки за минулий рік

Серед членів уряду знайшовся один мільйонер - перший віце-прем'єр Турчинов. 11 міністрів на чолі з прем'єром декларації про доходи ще не подали.

11 міністрів уряду Юлії Тимошенко відзвітували про свої прибутки, отримані в 2008 році.

Декларації про доходи подали перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов, віце-прем'єр Григорій Немиря, міністр освіти та науки Іван Вакарчук, міністр економіки Богдан Данилишин, міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова, міністр оборони Юрій Єхануров, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, міністр юстиції Микола Оніщук, міністр вугільної промисловості Віктор Полтавець, міністр палива та енергетики Юрій Продан і голова МНС Володимир Шандра.

Перше місце в "рейтингу" урядовців за рівнем доходів посів перший віце-прем'єр Олександр Турчинов. Минулого року він заробив 5 мільйонів 197 тисяч 477 гривень. При цьому 4,5 мільйона гривень він отримав від продажу нерухомості.

Найменше з міністрів заробив голова Мінвуглепрому Віктор Полтавець - 195 тисяч 822 гривні. Він не мав жодних доходів, окрім зарплати.

Свої доходи поки не оприлюднили 11 членів Кабміну, в тому числі Юлія Тимошенко. Причому міністр Кабінету міністрів Петро Крупко, голова Мінтрансзв'язку Йосип Вінський і міністр аграрної політики Юрій Мельник не звітували і про свої доходи за 2007 рік.

Нагадаємо, у зв'язку з економічною кризою урядовці з 1 квітня вдвічі скоротили свої зарплати. Обмеження на прибутки міністрів діятиме до 1 січня наступного року.

Повну інформацію про доходи міністрів дивіться тут.

Читайте також:

Балога живе на одну зарплату

Тимошенко почала "спускати з міністрів шкуру"

Ющенко задекларував горбатого "Запорожця"

Мінімальна зарплата зросла на 20 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: