Міністри прислухалися до розгніваного Литвина і прийшли в Раду

На засіданні присутні Микола Азаров, Андрій Клюєв, Борис Колесніков, Сергій Тігіпко, Федір Ярошенко, Михайло Єжель,  Анатолій Могильов, Дмитро Табачник, Віктор Балога, Микола Присяжнюк.

Більшість членів Кабінету міністрів прийшли на засідання Верховної ради для участі в "годині питань до уряду".

Зокрема, на засіданні присутні прем'єр-міністр Микола Азаров, перший віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв, віце-прем'єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков, віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Крім них, на засідання прийшли міністр фінансів Федір Ярошенко, міністр оборони Михайло Єжель, міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

На засіданні присутні всі члени уряду, крім тих, хто перебуває у відрядженні. Серед таких - 6 міністрів: екології і природних ресурсів Микола Злочевський, закордонних справ Костянтин Грищенко, культури Михайло Кулиняк, охорони здоров'я Олександр Аніщенко, регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк та юстиції Олександр Лавринович.

Рада в п'ятницю в рамках "години питань до уряду" має заслухати інформацію Кабміну про забезпечення прав соціально незахищених громадян.

23 вересня спікер парламенту Володимир Литвин не проводив традиційну "годину питань до уряду" через те, що на засіданні були присутні не всі члени Кабміну.

Глава ВР наголосив, що "ми (Верховна рада) беремо на себе удари, приймаємо непопулярні рішення, а потім виявляється, що вони нікому не потрібні були, ці рішення".

Читайте також:

Литвин обурився, що Азаров "витер об нього ноги"

Азаров відповів на критику Литвина: не бачу причин для докорів

Литвин образився на міністрів і відмовився від "години питань до уряду"

ВідеоМіністри прислухалися до розгніваного Литвина і прийшли в Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: