Міністрів зобов’язали звітувати про придбання авто, меблів і мобільних

Кабмін має намір жорсткіше контролювати використання бюджетних ресурсів центральними та місцевими органами виконавчої влади.

Усі міністри і керівники центральних органів влади отримали розпорядження подати Мінфіну детальні відомості про витрати бюджетних коштів для придбання автотранспорту, меблів, іншого обладнання, мобільних телефонів і комп’ютерів за 2010-2011 роки.

Як пояснив автор ініціативи, перший віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв, також йдеться про витрати на проведення святкових заходів та оздоровлення керівного складу державних органів, а також установ та організацій, які утримуються з Державного бюджету.

За його словами, Кабмін буде жорсткіше контролювати використання бюджетних ресурсів центральними та місцевими органами виконавчої влади.

"І президент України, і прем’єр-міністр вкрай незадоволені випадками необґрунтованих бюджетних витрат, які дозволяють собі деякі чиновники", - додав він.

"Міністерство фінансів та Державне казначейство повинні в тижневий термін систематизувати інформацію та запропонувати варіанти скорочення й оптимізації витрат бюджетних коштів. Їм також доручено запровадити щомісячний моніторинг таких витрат та доповісти на черговому засіданні Кабінету міністрів", - зазначив перший віце-прем’єр.

Він повідомив, що Держфінінспекція має підготувати аналітичний звіт про ключові причини порушення фінансово-бюджетної дисципліни та запропонувати можливі механізми для мінімізації подібних ризиків.

Читайте також:

VIP-машинам міністрів Азарова можуть позаздрити арабські шейхи

Найбагатшим у Кабміні виявився Колесніков, найбіднішим - Балога

Герман задекларувала майже 165 тис. грн, але забула про годинник за 50 тис. дол.

Львочкін за рік заробив у 150 разів більше, ніж Янукович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: