Мінкульт хоче внести Чорнобильську зону до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Мінкульт хоче внести Чорнобильську зону до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Фото: ТСН.ua

За словами Олександра Ткаченка, внесення Зони до ЮНЕСКО допоможе зберегти її

У Міністерстві культури та інформаційної політики працюють над тим, щоб Чорнобильську зону відчуження внесли до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Про це розповів міністр культури Олександр Ткаченко на своїй сторінці в Facebook.

За словами Ткаченка, внесення Зони до ЮНЕСКО допоможе зберегти її і дасть можливість майбутнім поколінням на власні очі побачити наслідки катастрофи.

"Сотні тисяч людей щороку приїздять до України подивитися на місце-привид та Зону відчуження. Яка, хоч і виглядає як знімальний майданчик постапокаліптичного фільму, але не є декорацією. Місця, яке колись дихало життям, — тепер безлюдні. Потроху руйнуючись", — зазначив міністр.

Очільник МКІП зауважив, що Чорнобильська зона відчуження користується популярністю у туристів. Їхня цікавість постійно підігрівається: випускаються ігри та серіали, книги та стрічки.

"Але Чорнобиль – не про розваги. Він про пам’ять та відповідальний туризм. Приїхавши сюди, відвідувачі можуть дізнатися про жахливу катастрофу, її наслідки та про те, що як вона розділила світ на "до" і "після", — підсумував Ткаченко.

Нагадаємо, що заступник керівника Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко анонсував розвиток туризму і новий етап в історії Чорнобиля.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація