Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міноборони наклало заборону на приватизацію житла військовослужбовців

Санкція тимчасова та покликана сприяти переведенню обліку в електронну форму.

Міністерство оборони України змінює підхід до процесу забезпечення житлом військовослужбовців. Там планують систематизувати інформацію про наявний відомчий житловий фонд, після чого вся документація буде переведена в електронну форму.

"На час запровадження нового механізму тимчасово обмежено виключення житла з числа службового", - наголошують у пресслужбі Міноборони. Там пояснюють, що зміни покликані мінімізувати корупційні ризики при розподілі осель, а також відкрити інформацію на всіх етапах реалізації прав військовослужбовців та членів їх сімей на забезпечення житлом.

"Першим кроком у цьому напрямку є переведення усього обліку житла і його видачі в електронну централізовану форму. Наразі вже оприлюднено відкриті квартирні списки. Також розпочато формування єдиного земельно-об’єктного банку відомства та фонду штатно-посадового житла для проживання військовослужбовців протягом служби", - пояснили в міністерстві. Та додали, що вказана заборона тимчасова – процес "розслужеблювання" квартир буде поновлено після запуску прозорого механізму. Однак скільки це займе часу – уточнень немає.

Відео "Київміськбуд" береться за недобудовані житлові будинки у столиці

У "Київміськбуд" пояснили, які зобов'язання беруть на себе щодо незавершених об'єктів "Укрбуду". Через фінансові проблеми компанія "Укрбуд" не може звести 26 будинків. Серед постраждалих - близько 13 тисяч інвесторів. За що добудовуватимуть, та чи називають посадовці бодай якісь терміни завершення - дивіться у сюжеті.  

"Київміськбуд" береться за недобудовані житлові будинки у столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції