Міноборони планує придбати протиракетну систему на кшталт ізраїльського "Залізного купола"

Міноборони планує придбати протиракетну систему на кшталт ізраїльського "Залізного купола"

Associated Press

За словами Андрія Тарана, події в Ізраїлі показали актуальність системи протиракетної оборони.

Міністерство оборони активізувало дії щодо створення протиракетної оборони України.

Про це розповів під час візиту на підприємство "Мотор Січ" очільник Міноборони Андрій Таран, інформує пресслужба відомства.

За словами Тарана, Міноборони не виключає можливості придбання протиракетної системи на кшталт ізраїльського "Залізного купола".

"Події в Ізраїлі показали актуальність системи протиракетної оборони. Хоча "Залізний купол" — один із найкращих зразків, але це складова частина протиракетної оборони", — сказав міністр.

Також  українській армії передали три комплекти лопатей для Мі-24 виробництва "Мотор Січ". Міністерство оборони розраховує до 30-ї річниці Незалежності України отримати ще шість комплектів.

"Освоєння технологій та розроблення металевих лопатей несучого гвинта вертольотів типу Мі-8 та Мі-24 є особливо важливим напрямом робіт, що виконуються ПАТ "Мотор Січ". Такими технологіями володіють лічені країни. Зараз реалізується наступний етап освоєння замкнутого циклу виробництва вертольотів в Україні, що дозволить уникнути залежності від Росії", — підсумував Таран.

Зазначимо, що "Залізний купол" — це мобільна всепогодна система протиповітряної оборони, розроблена в Ізраїлї для захисту від ворожих ракетних ударів. Система здатна перехоплювати та знищувати тактичні некеровані ракети та артилерійські снаряди, випущені з відстані від 4 до 70 км.

Під час останнього загострення з бойовиками ХАМАС Мережу вразила ефективність ізраїльського "Купола".

"Залізний купол": як працює система протиракетної оборони, що врятувала Ізраїль

"Залізний купол": як працює система протиракетної оборони, що врятувала Ізраїль

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.