Міноборони планує збільшити обсяги закупівель зброї наступного року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обсяги закупівель наступного року повинні зрости.

Міністерство оборони України планує збільшити обсяги закупівлі нового озброєння 2019 року, зокрема вітчизняного виробництва.

Про це під час робочої поїздки на Львівщину заявив міністр оборони України Степан Полторак, повідомляється на сайті МОУ 30 грудня

"Хотів би зазначити, що державне оборонне замовлення, яке ми прийняли на Раді національної безпеки і оборони, є дуже оптимістичним і дає нам всі підстави боротися за майбутнє з великою перспективою", - наголосив міністр оборони.

Полторак також наголосив, що "у нас з’являється нова потужна високотехнологічна зброя, комплекс високоточної зброї, яка дасть можливість наносити ураження противнику і захищати свою країну".

Загалом, словами міністра, перевагу під час закупівлі нової зброї віддаватимуть українським виробникам.

"Ми плануємо збільшити закупку нового озброєння і того, якого в нас ще немає на озброєнні. До 20 найменувань тих, яких немає сьогодні на озброєнні, ми плануємо закупити, і не тільки закупити, а й створити в Україні. Я б сказав, більшість озброєнь буде вітчизняного виробництва", - додав він.

Нагадаємо, в Україні анонсували 2019 року провести випробування нових зразків зенітно-ракетних комплексів, як відповідатимуть стандартам НАТО.Також наступного року українські зброярі завершать розробку та розпочнуть державні випробування комплексу крилатих ракет наземного базування для ураження морських передових цілей за проектом "Нептун".

ВідеоУкраїна готова розпочати серійний випуск артснаряду "Квітник" без деталей російського виробництва

Українські зброярі звітують про готовність розпочати серійний випуск керованого артилерійського снаряда "Квітник". Боєприпас позбувся російських комплектацій і поліпшив технічні характеристики. У світі лише три країни, які володіють технологією виробництва таких високоточних артснарядів - переконують українські розробники. 

Україна готова розпочати серійний випуск артснаряду "Квітник" без деталей російського виробництва

Залиште свій коментар

Вибір редакції