Єхануров прийняв виклик Тимошенко і завдає удар у відповідь

Міністерство оборони подає в суд на КРУ за звинувачення у корупції.

Міністерство оборони звернеться до суду для захисту своєї ділової репутації, яка була піддана сумніву після доповіді Контрольно-ревізійного управління про корупцію в системі організації харчування військовослужбовців.

Про це заявив директор Департаменту державних закупівель та ресурсного забезпечення Міноборони Василь Бартків на нараді з питань організації та забезпечення харчування військовослужбовців.

Нарада зібралася під керівництвом міністра оборони Юрія Єханурова.

За словами Бартківа, висновки та звинувачення керівника КРУ Миколи Сивульського щодо зловживань в організації харчування військових є безпідставними а некомпетентними.

"ГоловКРУ безпідставно висуває звинувачення Міноборони щодо збільшення витрат на харчування. Думаю, що найкращий шлях – звернутися до суду, де захистити честь та ділову репутацію", - впевнений військовий чиновник.

Він також переконаний, що на першому місці в цій кампанії перебуває не турбота про інтереси солдатів. "Скоріше, це демонстрація, як на солдатській кухні можна наварити політичний капітал", - наголосив Бартків.

Він додав, що "інформаційна атака" на Міноборони дискредитує військове відомство, саму "нову систему організації харчування, яка хоч трохи наближає українську армію до європейських стандартів, створює для військовослужбовців більш комфортні умови служби та дає їм можливість займатися військовою справою, а не тренуватися чистити картоплю".

Нагадаємо, 20 травня голова КРУ Микола Сивульський на засіданні Кабміну оприлюднив доповідь про перевірку діяльності Міноборони. Згідно перевіркам, у роботі військового відомства була знайдена низка зловживань і проявів корупції.

Зокрема, ревізори звинуватили Міноборони у закупівлі продуктів харчування для військових за ціною, вдвічі вищою, ніж ринкова, лобіюванні інтересів окремих компаній при забезпеченні армії харчами, земельних махінаціях і незаконному відчуженні землі.

Під час доповіді голови КРУ між міністром оборони Юрієм Єхануровим і прем'єром Юлією Тимошенко сталася публічна сварка. Міністр назвав доповідь про корупцію в його відомстві "комедією", а Тимошенко пригрозила йому відповідальністю перед правоохоронними органами.

Після цього прем'єр ініціювала відставку Єханурова. Незважаючи на те, що проти звільнення міністра виступає президент Віктор Ющенко, постанова про відставку Єханурова вже знаходиться у Верховній раді.

Сам Єхануров спростував усі звинувачення в корупції та назвав їх політичними.

Читайте також:

Єхануров зізнався у нев'янучій "любові" до Тимошенко

Тимошенко пообіцяла судити Єханурова за корупцію

Міноборони вважає Росію й Румунію ворогами України

Рада відклала звільнення Єханурова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: