Міноборони покарало 16 посадовців за постачання до військових частин неякісних продуктів

Військова служба правопорядку у ЗСУ провела службове розслідування.

Міністерство оборони покарало 16 посадовців за постачання до військових частин неякісних харчових продуктів.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"За неналежне виконання службових обов'язків, владою Міністра оборони України до дисциплінарної відповідальності було притягнуто 16 винних посадових осіб — від командира підрозділу до начальників управлінь і служб", - наголосили у відомстві.

На винних посадових осіб було накладено дисциплінарні стягнення від "попередження про неповну службову відповідність" до розглядання на засіданні атестаційної комісії щодо подальшого проходження військової служби.

Зокрема, у Центрі безпечності харчових продуктів та ветеринарії було проведено лабораторні дослідження консервів м'ясних поточного забезпечення від чотирьох виробників.

Було встановлено, що консерви м'ясні виробників ТОВ "Адамант 2000", "Візит" не відповідають вимогам ДСТУ. Зразок продукції виробника ТОВ "Адамант 2000" не відповідає за органолептичним показником (зовнішній вигляд) вимогам ДСТУ (у наявності судинні пучки і груба сполучна тканина).

ВідеоТушонка без мяса: чим Батьківщина годує своїх захисників

Нагадаємо, у консерви, які поставляють до військових частин Міноборони, кладуть все, окрім м'яса. Про це на прес-конференції в Києві розповіли депутати партії "Укроп", волонтери та військовослужбовці 128-ї гірсько-піхотної бригади Збройних сил. Активісти організували незалежну експертизу консервів. За результатами цієї перевірки було з'ясовано, що це м'ясо не відповідає державним стандартам. 

Залиште свій коментар