Міноборони нагодує та вдягне українську армію

Відтепер українська армія працюватиме за європейським стандартом. Мінооборони запевнило, що солдати будуть повністю вдягнені та нагодовані.

Українська армія не повинна залежати від комерційних структур у питанні харчування військовослужбовців. Про це заявив міністр оборони Михайло Єжель.

За його словами, найближчим часом будуть проведені відкриті торги щодо залучення нових структур до організації харчування військовослужбовців.

"Необхідно заспокоїти всіх батьків, які посилають своїх синів служити в українську армію, що питання харчування, обмундирування та всього іншого повністю вирішені. Нічого не треба боятися: сини ваші будуть повністю вдягнені, нагодовані і все буде гаразд", - зазначив Михайло Єжель.

Він також підкреслив, що протягом найближчих 20-25 днів будуть проведені відкриті торги, згідно з чинним законодавством, що дозволить увійти тим структурам, які спроможні забезпечити харчування особового складу.

"Далі ми відпрацюємо концепцію харчування з урахуванням того, щоб армія не залежала від комерційних структур", – зазначив міністр оборони.

Також ЄЖель назвав нещодавній скандал щодо відмови комерційної структури "Івала" годувати військовослужбовців "бурею у стакані".

Нагадаємо, раніше товариство з обмеженою відповідальністю "Івала" звернулося до Генпрокуратури з проханням притягнути до відповідальності посадових осіб Міноборони, дії яких призвели до виникнення позабюджетної заборгованості і зриву харчування особового складу. "Івала" також звинуватила Єжеля у лобіюванні інтересів підприємства "Оптукрпром-ВР".

Читайте також:

Україна відреформує армію за прикладом Росії

Єжель звільнить військослужбовців з вищою освітою

Українську армію назвали дуже професійною

Міноборони пообіцяло перемогти дідівщину в армії

ВідеоКоли в Україні буде контрактна армія?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: