Міноборони пообіцяло перемогти дідівщину в армії

Глава Міноборони, звертаючись до батьків військовослужбовців, запевнив, що зробить усе можливе, щоб їхні діти належним чином проходили військову службу.

Міністр оборони Михайло Єжель запевнив, що з дідівщиною в армії йде наполеглива боротьба. Про це він заявив на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

"Я не хочу оперувати цифрами, зросла кількість таких випадків або ні. Я хочу сказати, що дійсно це ганебне явище для військового колективу, коли хтось з військовослужбовців вважає, що може фізично принижувати іншого. З цим явищем йде дуже наполеглива боротьба", - сказав Єжель.

За його словами, Міноборони поставило чітке завдання, що не повинно бути жодного випадку приховання фактів дідівщини командирами і офіцерами. "Усі повинні розуміти, що той, хто не може жити в такому колективі, якщо він дозволяє собі махати кулаками, він має бути ізольований. Є спеціальні місця, де він повинен служити. А здоровий військовий колектив повинен займатися службою і бойовою підготовкою", - підкреслив міністр.

Також глава Міноборони, звертаючись до батьків військовослужбовців, запевнив, що зробить усе можливе, щоб їхні діти належним чином проходили військову службу. "Хоча я не заперечуватиму і скажу, що таке явище, на превеликий жаль, поки є в Збройних силах", - додав він.

Як відомо, за даними прокуратури, в багатьох областях України зросла кількість виявлених нестатутних відносин в армії, - на 20% більше, ніж у минулому році.

Читайте також:

Більше 18 тисяч призовників "закосили" від армії

Українську армію накрила хвиля дідівщини

В казармах російської армії встановлять відеокамери

ВідеоМіноборони пообіцяло перемогти дідівщину в армії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: