Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міноборони припинило прийом бронетранспортерів БТР-4Е. Вони виявилися бракованими

Фахівці виявили пошкодження зміцнювальної наплавки на зварних з’єднаннях бортів.

Міністерство оборони України тимчасово припинило приймання бронетранспортерів БТР-4Е виробництва "Лозівського ковальсько-механічного заводу" через виявлені дефекти бортів.

Як повідомляє пресслужба відомства, 24 січня пошкодження на БТР виявила спільна робоча група, яка складається з фахівців міністерства та "Укроборонпром".

"Вже сьогодні, 24 січня, робоча група перевірила наявність пошкоджень зміцнюючої наплавки на зварних з’єднаннях бортів бронетранспортерів БТР-4Е в місцях постійної дислокації. За попередніми даними пошкодження наплавки підтверджені на кількох бронетранспортерах", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі фахівці визначають обставини і причини виникнення згаданих дефектів.

"З метою недопущення постачання до ЗС України неякісної продукції та до часу з’ясування всіх обставин, Міноборони тимчасово призупинило приймання бронетранспортерів БТР-4Е", - наголосили в оборонному відомстві.

Окрім того, Міністерство оборони з’ясовує можливі факти неналежного виконання посадових обов’язків службовими особами, які відповідають за цей процес.

Нагадаємо, 24 грудня 2019 року повідомлялося, що  "Укроборонпром" відновив контракт на постачання ЗСУ бронетранспортерів БТР-4Е. Державний концерн передав Міністерству оборони України 12 таких бронетранспортерів. Їх надали в розпорядження 92-й окремій механізованій бригаді Збройних сил України.

Контракт на постачання "четвірок" між Міністерством оборони та "Харківським КБ імені О. Морозова", який зайшов в глухий кут влітку нинішнього року, розморожено, повідомили у держконцерні "Укроборонпром". А тому обіцяють, що до вересня 2020 року армія та національна гвардія отримають ще понад три десятки нових українських БТРів четвертої моделі. 

Уточнюється, що для виготовлення корпусів бронетранспортерів, відповідно до конструкторської документації, буде використано броню українського виробництва марки "71". 

Відео Українські бронетранспортери БТР-4Є надійдуть до війська до наступної осені

Таке заявив очільник "Укроборонпрому". Всі проблеми, які перешкоджали виробництву "четвірки", запевняють, усунули. Що ж заважало будувати й постачати до війська нові бронемашини, з'ясовували наші кореспонденти.    

Українські бронетранспортери БТР-4Є надійдуть до війська до наступної осені

Залиште свій коментар

Вибір редакції