Міноборони розбовтало державну таємницю?

МВС відповіло на звинувачення Міноборони, в яких відомство заявляє про постійні прохання Цушка передати міліціонерам велику кількість зброї і боєприпасів.

Міністерство внутрішніх справ заявляє, що в 2005-2006 роках також зверталося до Міноборони з проханням передати більшу кількість озброєння.

Про це йдеться в повідомленні ДСО МВС, поширеному в четвер, 31 травня.

"Існують аналогічні документи за 2005 - 2006 роки, в яких заявлена потреба МВС в озброєнні (у значно більших об'ємах) була задоволена Міністерством оборони", - наголошується в повідомленні.

Також в документі йдеться, що "обнародування через ЗМІ текстів службових документів неприпустимо, несе загрозу національній безпеці держави і передбачає кримінальну відповідальність".

Нагадаємо, що 31 травня Міністерство оборони України розповсюдило копії службового листування МВС України і Міністерства оборони. Документи датовані березнем-квітнем 2007 року і містять інформацію щодо обміну матеріально-технічними засобами, зокрема, зброєю.

Як повідомляє УНІАН, у заяві прес-служби Міноборони наголошується, що відомство має документальні підтвердження звернень міністра внутрішніх справ України Василя Цушко щодо передачі від Міноборони до МВС великої кількості зброї і боєприпасів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: