Міноборони розслідує крадіжки боєприпасів

На час розслідування фактів крадіжок боєприпасів усунуто від виконання обов'язків керівників артбази в Новобогданівці.

Нестор Шуфрич
Голова МНС звинувачує у вибухах в Новобогданівці військових, які розкрадали боєприпаси. (Фото: mns.gov.ua)

Керівників артилерійської бази в Новобогданівці усунули від виконання обов’язків на час розслідування фактів крадіжок боєприпасів 

Із посад усунули командира, головного інженера і начальника штабу бази, а розслідування ведуть за фактом розкрадань із території цієї військової частини, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

У середу в Запорізькій області затримали групу військовослужбовців при спробі продати на металобрухт боєприпаси, їхні частини та складові з кольорових металів, які викрали з артилерійських складів під Новобогданівкою. У затриманих вилучили близько 20 тонн кольорового металу -пошкоджені боєприпаси та їхні частини.

Крім того, в них знайшли також вибухівку, гранати й близько двох тисяч комплектів костюмів хімічного захисту.

Анатолій Гриценко
Відомство Анатолія Гриценка розбирається з недобросовісними військовими з Новобогданівки. (Фото: mil.gov.ua)

Проти затриманих офіцерів і прапорщиків бази вже порушено кримінальну справу; готується наказ про позбавлення їх військових звань. Звільнення зі Збройних сил чи позбавлення звань загрожує також усуненому з посад керівництву артбази, якщо доведуть його бездіяльність чи особисту причетність до викрадень.

У п’ятницю міністр із надзвичайних ситуацій України Нестор Шуфрич висловив припущення, що вибухи під Новобогданівкою могло організувати злочинне угруповання. 

Новобогданівка
Архів
Вибухи в Новобогданівці забрали життя п'яти людей.

За словами Шуфрича, вибухи та пожежі на артилерійському складі могли бути спланованими, щоб не допустити перевірки кількості боєприпасів на базі. 

Вибухи снарядів на складах біля Новобогданівки відбувалися за останні три роки тричі, внаслідок чого загинули 5 осіб, понад 10 було поранено.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: