Міноборони спростовує закиди

Міноборони спростовує заяви депутатів Європарламенту Джованні Фави й Джульетто Кьєзи про посадки літаків ЦРУ в Україні.

Міністерство оборони спростовує заяви депутатів Європарламенту Джованні Фави й Джульетто Кьєзи про посадки літаків Центрального розвідувального управління (США) на українських авіабазах.

Про це повідомив начальник прес-служби Міноборони Андрій Лисенко.

ЦРУ
"Аеродроми Міністерства оборони ніколи не приймали літаків ЦРУ, і заяви з цього приводу абсолютно безпідставні, некомпетентні й видаються просто абсурдними", - заявив Лисенко.

З його слів, оцінку цим заявам має дати Міністерство закордонних справ.

Раніше ЗМІ повідомили, що літаки ЦРУ робили посадки на одній з авіабаз України.

Депутат Європарламенту Фава зазначив, що має переконливі докази таємних приземлень американських літаків на території України. Раніше Фава заявляв про існування в'язниць ЦРУ в Італії й Польщі.

Літак ЦРУ
Boeing 737 з реєстраційним номером N313P злітає з аеропорту Майорки (Іспанія). За даними розслідування, літак N313P використовувався ЦРУ для транспортування в'язнів (Фото: agentura.ru)
Як повідомлялося, в 2005 році доповідач Парламентської асамблеї Ради Європи Дік Марті, який займається розслідуванням можливих секретних польотів літаків Центрального розвідувального управління (США) із ув'язненими над країнами Європи, закликав країни-учасниць ради сприяти розслідуванню.

В 2006 році Міноборони спростувало інформацію про розташування секретних в'язниць ЦРУ на території військової частини "Макарів-1" у Київській області.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: