Міноборони назвало проституцію в армії бульбашкою і дешевою сенсацією

Міноборони назвало проституцію в армії бульбашкою і дешевою сенсацією

Ілюстрація / Фото: ТСН.ua

Як заявили у відомстві, журналістка в гонитві за сумнівною сенсацією прагнула спровокувати солдатів строкової служби до надання ними інтимних послуг за гроші.

Військові прокуратури Київського і Дарницького гарнізонів відмовили в порушенні кримінальних справ у зв'язку з відсутністю складу та подій злочину за результатами перевірки фактів, викладених у сюжеті про проституцію в українській армії, що вийшов у телепрограмі "Гроші" 27 вересня.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Як заявили у відомстві, журналістка телепрограми "Гроші" в гонитві за сумнівною сенсацією прагнула спровокувати солдатів строкової служби до надання ними інтимних послуг за гроші.

В прес-службі впевнені, що журналістка записала зрежисовану дію на приховану відеокамеру і подала сюжет в ефір як твердження про існуючу в деяких військових частинах налагоджену систему з надання інтимних послуг солдатами.

Міноборони стверджує, що використані в сюжеті цієї телепрограми аматорські фото та відеоматеріали не мають відношення до української армії.

Як повідомлялося, наприкінці вересня військова прокуратура Центрального регіону приступила до перевірки інформації сюжету про проституцію. Міноборони заявило про брехливість цього сюжету.

Читайте також:

Міністр оборони розповів, як бореться з дідівщиною в армії

В Криму командир "здав в оренду" солдат за 200 гривень

Міноборони відхрещується від проституції в армії

В українській армії процвітає солдатська проституція

Повʼязані теми:

Наступна публікація