Міноборони вигадало ритуал, який підвищить престиж військової служби

Михайло Єжель затвердив новий ритуал, котрий покликаний підвищувати національну свідомість військовослужбовців і підвищувати престиж військової служби - ритуал підйому й спускання державного прапора.

Міністр оборони Михайло Єжель затвердив щоденний ритуал підйому й спускання державного прапора України у військових частинах.

Наказ від 20 серпня підписано з метою підйому національної свідомості військовослужбовців, виховання в них поваги до державного прапора, підвищення престижу військової служби.

Згідно з наказом, державний прапор піднімається й спускається щодня в місцях постійної дислокації військових частин, у вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах ВНЗ і установ, а також у польових таборах під час проведення навчань і польових виходів.

По понеділках прапор піднімається вранці під час загального шикування особового складу бригади (полку, окремого батальйону) черговим військової частини із залученням інших військовослужбовців.

Підйом прапора супроводжується виконанням Державного гімну особовим складом військових частин.

В інші дні підйом і спускання прапора здійснюється черговим (помічником чергового, якщо це офіцер) військової частини із залученням інших військовослужбовців.

У будень прапор піднімається о 8:30, у вихідні й святкові дні - о 9:00, спускання прапора здійснюється в 20:00. На час загальнонаціональної (регіональної) жалоби прапор приспускається на 1/2 висоти флагштока.

Урочистий ритуал підйому й спускання прапора проводиться в дні державних і військових професійних свят під час загального шикування особового складу.

Забороняється використовувати ушкоджений або забруднений прапор, розміщати на його полотнищі предмети, емблеми, значки, букви, слова, цифри, малюнки або зображення будь-якого характеру, прикрашати полотнище бахромою. Забруднене, ушкоджене або застаріле полотнище прапора негайно заміняється.

Зазначимо, що 23 серпня Україна святкує День прапора, а 24 серпня - День незалежності України.

Читайте також:

В Одесі піднімуть 19-метровий прапор над Потьомкінськими сходами

На пам'ятниках у Києві з'явилися синьо-жовті хустки

Як байкери День прапора святкували (відео)

Україна святкує День прапора (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: