Міноборони: влада Львова намагалася захопити військовий об'єкт

Військовослужбовці Львівського гарнізону заявляють про спробу захоплення місцевою владою Львова колишнього військового об'єкта.

Військовослужбовці Львівського гарнізону заявляють про спробу захоплення місцевою владою Львова будинку колишнього штабу повітряного командування "Захід", який є власністю Міністерства оборони.

Про це сказано в повідомленні Міноборони, текст якого мають Українські Новини.

Зі слів начальника відділення інформаційно-пропагандистського забезпечення штабу "Захід" полковника Григорія Філя, місцева влада давно намагалася захопити цей об'єкт.

"...військовослужбовцям стало відомо, що 31 травня група депутатів міськради й судовий виконавець приїдуть до будинку з метою передачі об'єкта у власність міста. Підстава - рішення Господарського суду Львівської області від 4 квітня 2007 року, залишена без змін рішенням Львівського апеляційного господарського суду від 19 травня 2007 року", - сказано в повідомленні. 

За даними прес-служби, це рішення військові вважають незаконним, оскільки будинок належить до об'єктів державної власності й перебуває на балансі Міноборони. 

"...Передача цього будинку можлива тільки за рішенням Кабінету Міністрів. ...військовий прокурор Львівського гарнізону подав касацію на рішення апеляційного суду у Вищий господарський суд", - зазначається в повідомленні. 

Прибулі на місце події представники військової прокуратури, військової служби правопорядку, військові юрисконсультанти пояснили депутатам і судовому виконавцеві позицію військовослужбовців і не допустили захоплення військового об'єкта. 

Як повідомляло агентство, в 2005 році міністр оборони Анатолій Гриценко дав завдання керівництву Західного оперативного командування напрацювати механізми з передачі всього житлового військового комплексу у Львові в комунальну власність.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: