Міноборони вважає Росію й Румунію ворогами України

Міністр оборони підкреслив, що з сусідніми країнами Україні треба дружити, проте й треба бути досить сильною для захисту кордонів.

Міністр оборони Юрій Єхануров вважає найвірогіднішими супротивниками України Росію й Румунію - країни, які мають територіальні претензії.

Розповідаючи в ефірі ТРК "Україна", хто може бути вірогідним противником України, міністр оборони зазначив: "Я думаю, що ті, хто пред'являє територіальні претензії до України. На сьогодні це дві країни, політики яких заявляють про це, окрім вищого керівництва".

За словами Єханурова, йдеться про Румунію, політики якої ставлять під сумнів нинішні кордони цієї країни. Інколи до таких міркувань вдається й керівництво Румунії, яке вже заявляло про невизнанню кордонів з Молдовою, наголосив він. "Такі заяви - вони небезпечні", - сказав міністр.

Другою країною - вірогідним противником України - Єхануров назвав Росію, оскільки "є питання по Криму, і ви знаєте, після Кавказу всі в світі почали розуміти, що є проблема регіональної безпеки".

Міністр підкреслив, що з сусідніми країнами Україні треба дружити, проте й треба бути досить сильною для того, щоб "ні в кого навіть в думках не було того, що можна напасти на сусіда".

На думку Єханурова, останні події в Криму свідчать про те, що йдуть інформаційні війни.

Міністр високо оцінив готовність Збройних сил України протистояти вірогідному супротивнику, надавши особливу увагу стану протиповітряної оборони. "Система ППО України на хорошому рівні і про це знають дуже добре наші сусіди", - додав він.

Читайте також:

В Україні заговорили про війну з Росією та Румунією

Єхануров поскаржився Ющенку на Тимошенко та відсутність грошей

Єхануров: незабаром мене проклинатимуть дуже багато людей

Росія уникає переговорів про виведення свого флоту з України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: