Міноборони запропонувало утилізувати боєприпаси ЧФ в Україні

Міністерство оборони заявило про готовність з боку України допомогти у відновленні технічної готовності плавскладу Чорноморського флоту.

Україна запропонувала Росії ремонтувати техніку і утилізувати боєприпаси Чорноморського флоту (ЧФ) Російської Федерації на українських підприємствах.

"Ми обговорили питання відновлення технічної готовності плавскладу ЧФ, перш за все на території України", - повідомив міністр оборони Михайло Єжель після 4-го засідання підкомітету з питань безпеки україно-російської міждержавної комісії в п'ятницю в Москві.

За словами міністра, сторони мають намір розробити конкретний план співпраці у цьому напрямку. "Також ми обговорили питання утилізації боєприпасів ЧФ РФ на підприємствах, які цим займаються в Україні", - відзначив Єжель.

На переконання міністра, для Росії це вигідна пропозиція, оскільки не потрібно "везти боєприпаси через всю країну". "У нас є потужності на підприємствах, які дозволять утилізувати боєприпаси без всяких проблем", - заявив міністр.

Нагадаємо, у лютому стало відомо, що Росія і Україна можуть підписати нову угоду про переозброєння Чорноморського флоту Росії.

Читайте також:

Росія озброїть ЧФ РФ новітніми підводними човнами

Україна та Росія переозброять Чорноморський флот

Флоти Росії та України разом вчитимуться воювати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: