МІнооборони вимагає житла для військових

Міноборони вимагає від одеської влади за майно Одеського інституту сухопутних військ 920 квартир для військовослужбовців.


Про це сказав міністр оборони Анатолій Гриценко на прес-конференції в Одесі.

З його слів, поки не знайдено компромісного рішення між Міністерством оборони й одеською місцевою владою стосовно майна Одеського інституту сухопутних військ.

"На жаль, зараз домінує позиція така: віддайте нам все, а нормативно закріпити зустрічні зобов'язання особливого бажання нема", - сказав Гриценко.

З його слів, майно інституту задурно місцевій владі передаватися не буде, оскільки воно перебуває в сфері управління Міноборони, і це відомство має 4 тисячі безквартирних військовослужбовців в одеському гарнізоні.

"Саме тому я узгодив попередньо проект постанови, яка зараз буде розглядатися в уряді, щоб за рахунок того, що є в Одеському інституті, мінімально було передано Збройним силам 920 трикімнатних квартир. Це той мінімум, на який я можу погодитися як міністр оборони", - сказав Гриценко. 


З його слів, в іншому разі всі пропозиції місцевої влади буде відхилено.

Раніше, в червні, Одеська обласна рада вирішила взяти у власність області від Міністерства оборони частину будинків Одеського інституту сухопутних військ.

2005 року Міноборони вирішило закрити Одеський інститут Сухопутних військ до 2007 року та перевести його на базу Львівського військового інституту Національного університету "Львівська політехніка".

30 серпня 2006 року Кабмін вирішив реорганізувати Одеський інститут сухопутних військ, створивши військовий інститут на базі Одеського Національного політехнічного університету.

Повідомлялося, що майно й земельні ділянки інституту буде залишено в управлінні Міністерства оборони без права відчуження.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: