Міносвіти перенесло обов'язкове ЗНО з іноземних мов на рік

Запровадити тестування обіцяють з 2018 року.

Запровадження зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів відтерміновано на 2018 рік. Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Зазначається, що за результатами розгляду звіту з проходження апробаційного тестування цього року, колегія Міносвіти вирішила, що запровадити його у 2017 з належною якістю буде неможливо.

"На думку фахівців Українського центру, отримані результати апробаційного зовнішнього незалежного оцінювання з використанням дворівневих предметних тестів свідчать про доцільність коригування складності тестових завдань і проведення на більш чисельній репрезентативній вибірці додаткової апробації як нового формату завдань на аудіювання, так і нової структури тесту загалом", - йдеться у повідомленні.

Зокрема виникли складності з завданнями, які перевіряють знання мови на слух: необхідно забезпечити пункти проведення ЗНО відповідним обладнанням, а також підготувати фахівців.

Цього року апробаційне ЗНО з іноземних мов проводилось у Києві, Київській, Львівській і Одеській областях. Учасникам надали право на зарахування результатів за виконання тесту як результату державної підсумкової атестації. Усього 951 учасник тестування виявив бажання зарахувати його результати.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: