Міносвіти перевірило справжність дипломів чиновників

Документи про освіту чиновників, які претендували на різні посади у виконавчі влади, пройшли перевірку на справжність.

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник повідомив, що документи про освіту чиновників, які претендували на різні посади у виконавчі влади, пройшли перевірку на справжність.

"Для тих посадових осіб, які претендували на посади перших заступників в районні, обласні адміністрації пройшли перевірки на відповідність дипломів", - сказав він на прес-конференції.

Табачник зазначив, що така перевірка проводилася також з дипломами претендентів на посади в центральні органи виконавчої влади.

За словами міністра, було підтверджено кілька сотень документів, у результаті чого було виявлено сім або вісім випадків невідповідності заявлених у документі даних.

Як повідомлялося, в 2009 році розгорівся гучний скандал з підробкою диплома про вищу освіту на той час заступника голови СБУ Андрія Кислинського. Він був звільнений з займаної посади, відносно нього було порушено кримінальну справу. 5 травня цього року суд визнав незаконним порушення справи.

Нагадаємо, за даними журналістів ТСН, в Україні великий попит на фальшиву освіту. Так, мінімальна вартість диплома молодшого спеціаліста – 450 умовних одиниць, пластиковий - 750 доларів. Російські дипломи продаються за 950 доларів.

Читайте також:

Більше 150 українських чиновників мають фальшиві біографії

Міліція перевірить наявність у Януковича вищої освіти

У Тимошенко перевірять диплом

Країною править штучний інтелект

ВідеоМіносвіти перевірило справжність дипломів чиновників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: