Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МОН подовжив термін вступу до закладів профосвіти

До закладів профтехосвіти зараховані вже 60 тис. осіб.

До 1 жовтня заклади профтехосвіти можуть проводити додатковий прийом вступників на місця регіонального та державного замовлення.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

“Для забезпечення рівного права громадян на здобуття освіти відповідно до своїх здібностей і нахилів та виконання закладами професійної освіти регіонального або державного замовлення Міністерство продовжує прийом громадян на навчання”, - йдеться у листі.

Понад 60 тис. вступників уже зараховані до закладів профосвіти на бюджет.

Відомо, що 10 серпня Громадська рада при Міністерстві освіти і науки звернулась до міністра освіти Лілії Гриневич з пропозицією подовжити терміни прийому вступників до професійно-технічних навчальних закладів та можливого коригування обсягів державного та регіональних замовлень.

Нагадуємо, що на 2018 рік на модернізацію ПТО виділено вдвічі більше коштів, ніж торік, а саме – 100 млн гривень на створення сучасних навчально-практичних центрів на базі закладів професійної освіти.

ВідеоСтворюють десерти і непогано заробляють - історії жінок, що освоїли професію кондитера

Сьогодні Міжнародний день торта! Свято започаткував так званий "Міланський Клуб" Королівства Любові - спільнота творчих друзів. А девіз цього дня - I CAKE YOU. До того ж випічка нині в тренді. Колишні бухгалтери, журналісти з радістю перекваліфіковуються у кондитерів і непогано на цьому заробляють. Дивіться історії наших героїнь.

Створюють десерти і непогано заробляють - історії жінок, що освоїли професію кондитера

Залиште свій коментар

Вибір редакції