Міносвіти: проблем з виплатою стипендій немає

У відомстві заявляють, що в повному обсязі профінансували виплати стипендій українським вузам.

Міністерство освіти і науки України заявляє, що повністю виплатило стипендію студентам.

Як повідомила прес-служба відомства з посиланням на заступника міністра Петра Кулікова, міністерство профінансувало видатки на виплату стипендій та заробітної плати за січень і лютий поточного року в повному обсязі відповідно кошторисів навчальних закладів.

"На сьогодні проблем з виплатою стипендій не існує - всі студенти повинні отримати стипендії. Це питання перебуває на особливому контролі міністра", - наголосив Куліков.

Він також повідомив, що МОН зафіксувало і усунуло випадки затримання виплати стипендій в окремих навчальних закладах в зв’язку із переведенням рахунків цих вузів з проблемних банків в стабільні. Керівництво МОН повідомило ректорів про неприпустимість затримок виплати стипендій і заробітних плат, незалежно системи оцінювання.

Зокрема, за даними МОН, у Тернопільському державному педагогічному університеті затримка з виплатою стипендій викликана переоформленням документів для переходу на готівкове обслуговування до іншого банку. За інформацією ректорів Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди, Волинського національного університету імені Лесі Українки станом на 10 лютого заборгованості із виплатою стипендій немає.

Нагадаємо, сьогодні перший заступник керівника Секретаріату Українського молодіжного форуму Андрій Черних повідомив, що до нього надходять численні дзвінки зі всіх регіонів України щодо проблеми з виплатою стипендії. "До мене Студенти скаржаться, що, маючи середній бал 4.0 та вище, вони не отримали стипендію", - повідомив він.

За інформацією Міністерства праці та соціальної політики, Україна не має заборгованості по зарплатах перед працівниками бюджетної сфери.

Читайте також:
Заборгованість по зарплатах сягнула мільярда гривень
Депутатам не виплачують зарплату
Мінпраці: заборгованості із заробітної плати немає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: