Міносвіти рекомендує школам дитячий журнал, в якому принижують галичан

Журнал "Щедрик-Ведрик" подає галичан як селян, які мислять за принципом "на хлопський розум" і наголошує, що не буває "галичан великих політиків".

Щедрик-Ведрик
ZAXID.NET
Щедрик-Ведрик
У дитячому журналі "Щедрику-Ведрику", який Міносвіти рекомендовало до передплати для всіх українських навчальних закладів І-ІІІ ступеня, галичани подаються як селяни, які мислять за принципом "на хлопський розум".

Окрім того, в журналі наголошується, що не буває "галичан великих політиків".

"Існування галичанина зав'язане на селі і в нього відповідно селянське мислення – "на хлопський розум". У п'ятницю обласні центри на третину порожніють, люди роз'їжджаються по області, для того, щоб в понеділок наповнитися жителями сіл і містечок, "затарених" бульбою, буряком, яйцями, молоком і всім, що допомагає виживати в західноукраїнському не індустріальному місті", - йдеться у статті про Галичину у випуску за грудень 2010 року.

"По-друге, на ринку праці Галичини не існує таких професій, як рерайтер, PR-консультант, екзистенційний психотерапевт, бо де просте життя – там проста робота – шофер, будівельник, медсестра, продавець. Максимум, про що може мріяти галичанин з вищою освітою в рідному місті – це робота клерком в регіональній філії великої компанії або банку. Не буває галичан-космонавтів, конструкторів, олігархів і великих політиків. Проте серед галичан відомі такі шоумени як Віктор Павлик, Андрій Кузьменко, Юрій Горбунов", - додає автор тексту, прізвище якого не вказується.

Зазначимо, що на відповідних сторінках у журналі вказано, що спонсором рубрики, у якій опубліковано текст, є Міжнародний освітній фонд ім. Ярослава Мудрого.

У супровідному листі, що надсилався разом з цим числом журналу до шкіл, наголошується: "Згідно з листом №14/18-3502 від 9.09.2010 р. Міністерства освіти та науки України Всеукраїнський дитячий журнал "Щедрику-Ведрику", Свідоцтво КВ №13656-2630 ПР, видане Міністерством юстиції України, рекомендований до передплати усіма навчальними закладами І-ІІІ ступенів України. Пропонуємо Вам прискорити передплату дитячого журналу "Щедрику-Ведрику".

"Благодійний дитячий фонд "Щедрику-Ведрику" зобов'язаний інформувати Міністерство освіти та науки України про хід передплати", - йдеться у листі, підписаному директором благодійного фонду В. Блюхером. Лист датований 28 лютого 2011 року.

Читайте також:

У Макіївці батьки учнів української школи відстояли навчальний заклад

Українська освіта у плачевному стані: вчителі нехтують етикою, а учні знаннями

У дніпропетровській школі катували щурів, щоб відучити учнів від чіпсів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: