Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міносвіти скасувало отримання атестатів. Тепер школярам видаватимуть свідоцтва про освіту

Також вони будуть доступнішими і для осіб із порушенням зору.

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, згідно з якою скасовується видавання українським школярам після 4, 9 та 11 (12) класу атестатів.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти України.

Відтепер після 4 класу школярі отримуватимуть свідоцтво про здобуття початкової освіти, після 9 - свідоцтво про здобуття базової середньої освіти, а після 11 (12) - свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

Окрім цього, ці свідоцтва стануть доступнішими для осіб із порушенням зору, оскільки їх почнуть виготовляти з використанням шрифту Брайля.

"Ще з радянських часів ми маємо атестат про повну загальну середню освіту, такого ж зразка документ діє в РФ, але в усіх цивілізованих країнах світу ця практика не поширена. Також документи мають бути доступними. У нас щороку зростає кількість дітей з особливими освітніми потребами у школах. Отримуючи свій документ про освіту, вони мають право розуміти, що там написано. Відтепер така можливість з’явиться", - зазначила міністр освіти Лілія Гриневич.

Нагадаємо, 28 лютого уряд розподілив і направив в області 1,215 млрд гривень на навчання вчителів та закупівлю обладнання для першокласників, які навчатимуться у школі в межах реформи "Нова українська школа" у 2019-2020 навчальному році.

ВідеоУ Києві хочуть зобов'язати забудовників житлових комплексів зводити спершу школи та дитсадки

Нині до садочків кількатисячна черга, а у школах запроваджують навчання у другу зміну через нестачу об'єктів соціальної інфраструктури. Тому забудовників житлових будинків можуть змусити зводити спершу школи та дитсадки.

У Києві хочуть зобов'язати забудовників житлових комплексів зводити спершу школи та дитсадки

Залиште свій коментар

Вибір редакції