Міносвіти скасує нормативи з фізкультури у школах

Дмитро Табачник заявив, що фізкультура буде розрахована на рух та дихальну активність. Міністр нікому не дозволить "з секундоміром порівнювати, за скільки секунд пробігла дитина".

Оцінювання школярів на уроках фізкультури буде відмінено. Про це на брифінгу заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

"Фізкультура буде розрахована просто на рух, на активність, на дихальну активність, але чому раніше були трагедії - тому що хтось намагається з секундоміром порівнювати, за скільки секунд пробігла дитина 30 м, 60 м - це, очевидно, не є завданням занять з фізичної культури", - підкреслив міністр.

"На сьогоднішній день, в Кабміні є новий державний стандарт початкової школи, де як раз більше годин по фізкультурі, і навички компетентності оцінюються просто присутністю дитини на повітрі, в русі, в ходьбі. Я взагалі проти того, щоб фізкультуру оцінювати чисто як навчальне навантаження. Це скоріше перепочинок в русі, на свіжому повітрі", - заявив Табачник.

За його словами, новий стандарт передбачає зарахування заняття дітей в спортивних секціях як урок фізичної культури.

Крім того, згідно програми, діти, які не можуть по стану здоров'я виконувати будь-які фізичні вправи, будуть просто знаходитись на свіжому повітрі.

"Мені хотілося б, що б показники фізичної культури і спорту ми розглядали як європейські країни", - зазначив Табачник.

Читайте також:

У Кременчуці школярка на уроці фізкультури зламала хребет

У Донецьку під час підтягувань на турніку помер 11-класник

Лікарі пояснили причину смертей на уроках фізкультури

У Житомирі під час занять спортом помер студент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: