Міносвіти: стипендії студентам будуть виплачуватися вчасно

В уряді чутки про майбутню невиплату стипендій в Україні назвали нагнітанням істерії та перкручуванням інформації.

Міністерство освіти та науки заявило, що стипендії українським студентам виплачуються й надалі будуть виплачуватися вчасно.

Заяви організації "Студентський захист" про можливі проблеми з виплатами стипендій у міністерстві вважають нагнітанням істерії і перекручуванням інформації.

"МОН проводить велику роботу щодо запобігання виникнення заборгованості у виплаті стипендій, і лист до Мінфіну №1/12-4571 – частина цієї роботи. Однак витягування інформації з контексту робочого листування між державними структурами окремими громадськими організаціями призвело до спотворення реальної ситуації", - відзначили урядовці.

Що стосується поточного фінансування, в Міносвіти наголосили, що фінансування за захищеними статтями, до яких відноситься і стипендіальне забезпечення, здійснюється впродовж 11 місяців поточного року вчасно і в повному обсязі.

"Більш детальна інформація щомісяця подається на сайт МОН", - додали в міністерстві.

Нагадаємо, напередодні координатор громадської ініціативи "Студентський захист" Андрій Черних заявив, що наприкінці року студенти можуть не отримати стипендій

Представник громадської організації послався на лист Міносвіти, в якому йшлося, що станом на 1 жовтня кредиторська заборгованість зі стипендій вже становить 16 мільйонів 428,4 тисячі гривень і начебто може спричинити критичну ситуацію зі стипендіальних виплат.

Читайте також:

Наприкінці року студенти можуть залишатися без стипендій

Українські дипломи визнаватимуть в Європі

Українські виші масово позбавляють права викладання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: