Міносвіти: три чверті світової літератури в підручниках буде російською

Дмитро Табачник назвав повернення в школи російської літератури мовою оригіналу першочерговим завданням Міністерства освіти.

Дмитро Табачник
УНІАН
Дмитро Табачник
Шкільний курс зарубіжної літератури буде перейменовано в світову літературу. Про це повідомив міністр освіти та науки Дмитро Табачник.

"Хочу відійти від терміну "зарубіжна література" і повернутися до терміну "світова література", де російська література займатиме найбільший обсяг - три чверті навчального процесу", - сказав Табачник.

За словами міністра, перейменування курсу в світову літературу буде абсолютно природним і нормальним процесом.

"Якщо говорити відверто, то перейменування російської літератури в зарубіжну ставило якийсь бар’єр. Повернення російської літератури мовою оригіналу - першочергове завдання міністерства", - сказав міністр.

Раніше глава Міносвіти дмитро Табачник виступав за повне виокремлення в навчальних програмах загальноосвітніх шкіл курсу російської літератури з курсу зарубіжної літератури.

"Я хочу сказати, що перенесення російської літератури в курс зарубіжної літератури, на мою думку, це спотворення, яке абсолютно не відповідає якості освіти, тому що Україна є поряд з Росією співавтором і співвласником величезної української російськомовної культури", - зазначив він.

Нагадаємо, Росія також висловила готовність відправити до України вчителів російської мови. У свою чергу, Міносвіти пообіцяло відновити підготовку педагогів із російської мови в українських вищих навчальних закладах.

Читайте також:

Табачник підготує українсько-російський підручник з історії до кінця року

Російський депутат вимагає "різкої зміни підручників історії в Україні"

Табачник не бачить різниці між Сталіним і Бандерою

Табачник хоче повернути в школи російську літературу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: