Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міносвіти від 1 вересня збирається припинити набір до інтернатів дітей, у яких є батьки — Рева

"Коли сироти закінчилися, інтернати почали затягувати до себе дітей, які мають батьків", — пояснив міністр соцполітики.

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що станом на сьогодні 92% дітей в українських інтернатах мають батьків.

Натомість лише 8% — сироти. Про це Рева повідомив в інтерв'ю DT.UA.

За його словами, кількість дітей в інтернатних закладах України поволі зростає: якщо 2000 року там перебувало понад 99 тисяч дітей, то наразі – 106 тисяч.

"Найцікавіше інше. Тоді сиріт з них було 40%, а 60% мали батьків. Зараз — 8% сиріт, 92% мають батьків. Що відбувається? Коли сироти закінчилися, інтернати почали затягувати до себе дітей, які мають батьків", — пояснив міністр.

Рева також повідомив, що від 1 вересня Міністерство освіти має намір перестати приймати дітей у подібні установи без необхідності, провокуючи тим самим соціальне сирітство.

Відзначимо, що йдеться про заборону на влаштування до інтернатів дітей віком до трьох років за заявою батьків, крім випадків, коли необхідна паліативна допомога.

"Такі речі, в тому числі сирітство, ми стимулюємо фінансово. Потрібно повністю змінити механізм фінансування цієї системи", — наголосив Рева.

Нагадаємо, Андрій Рева також повідомив, що до першого січня 2018 року кількість одержувачів субсидій в Україні скоротиться до 5 млн домогосподарств.

Залиште свій коментар

Вибір редакції