Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міносвіти вимагає від навчальних закладів користуватись в роботі та спілкуванні українською мовою

Відповідні вимоги розіслали до всіх освітніх управлінь та закладів.

Міносвіти направило керівникам обласних департаментів та управлінь освіти, а також до всіх навчальних закладів країни листа з вимогою використовувати як мову викладання та спілкування державну мову – українську. Про це йдеться у офіційному повідомленні МОН, де наголошується, що цього вимагає мовне законодавство України.

"У робочий час у навчальних закладах з навчанням українською мовою науково-педагогічними, педагогічними працівниками та іншим персоналом використовується українська мова, а у навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин поряд з українською мовою – також мова, якою здійснюється навчально-виховний процес у цьому закладі", - роз'яснює міністерство.

МОН зазначає, що освітні заклади повинні забезпечити підвищення рівня володіння державною мовою своїх науково-педагогічних та педагогічних працівників. Освітнім навчальним закладам також рекомендується активно залучати дітей та молодь до різноманітних навчально-виховних і культурно-просвітницьких заходів, у рамках яких популяризувати українську мову в учнівському, студентському та педагогічному середовищах.

У листі повідомляється, щодо вивчення інших мов – рекомендується радитись з батьками та учнями, проводити відповідні опитування тощо.

Раніше у Міносвіти анонсували зростання зарплат вчителів на третину.

Відео Табу на червону ручку: чи працює шкільна реформа для молодших класів

Залиште свій коментар

Вибір редакції