Комісія визначила порогові бали з усіх предметів ЗНО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Визначено бали для останніх трьох іспитів.

Комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти встановила порогові бали "склав/не склав" для усіх предметів ЗНО: історія України, географія, хімія, математика, українська мова та література, фізика, іноземні мови та біологія.

Про це повідомляє пресслужба МОН.

Зазначається, що спочатку експертна комісія визначила порогові бали “склав/не склав” з таких предметів:

  • математика - 11;
  • українська мова та література - 23;
  • фізика - 13;
  • іноземні мови - 19;
  • біологія - 23.

А вже сьогодні, 21 червня комісія після обговорень визначила порогові бали для історії України (27), географії (26) та хімії (16).

Від загальної кількості учасників тестування поріг “склав/не склав” із цих предметів подолали: з історії України –  84 %   осіб; з географії – 89,57 %, з хімії – 86 %   .

Нагадаємо, цього року обов'язкове ЗНО з української мови провалив кожен шостий абітурієнт (15,8%), який складав тестування. ЗНО з математики не склали 18,17%.

ВідеоМайже 16% учасників ЗНО провалили іспит з української мови й літератури

Результати ЗНО абітурієнти сьогодні побачать на персональних сторінках. Експерти визначили поріг тестів з української мови й літератури, математики та фізики. Найбільша увага до української - цей тест писали усі абітурієнти, цьогоріч їх понад 340 тисяч. З них не склали іспит майже 16%. А це означає, що для близько 53 тисяч юнаків та дівчат цьогорічна вступна кампанія вже завершилася.  

Майже 16% учасників ЗНО провалили іспит з української мови й літератури

Залиште свій коментар

Вибір редакції