Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Міносвіти закликало посилити охорону всіх навчальних закладів через випадки масових отруєнь дітей

До навчальних закладів мають обмежити доступ сторонніх осіб.

Міністерство освіти та науки рекомендувало всім закладам освіти посилити заходи безпеки в останні тижні навчання - через масові отруєння невідомою речовиною дітей у школах у різних містах.

Відповідні листи-рекомендації МОН розіслало сьогодні, 22 травня.

"Рекомендації надано в зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібними речовинами та для організації заходів безпеки в місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентів. Зокрема, МОН рекомендувало посилити охорону та обмежити доступ на територію закладів освіти осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі. Також йдеться про посилення контролю за пропускним режимом, щоб не допустити пронесення до приміщень закладів освіти отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів, що загрожують життю та здоров'ю", - зазначили у відомстві.

МОН радить адміністраціям навчальних закладів постійно проводити роз’яснення для учнів, студентів, батьків та працівників щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують їхній безпеці та здоров’ю. Залучати до такої роботи співробітників ДСНС та правоохоронних органів. Також мають розповсюдити пам'ятки про правила поводження з виявленими підозрілими предметами.

Нагадаємо, останнє масове отруєння дітей у школі сталося в Харкові.

ВідеоЧергове отруєння невідомою речовиною у школі сталося в Харкові

Четверо дітей нині в реанімації. До медиків загалом звернулось чотири десятки дітей. Під час навчань школярам різко стало зле, вони почали кашляти, у декого було запаморочення. Зі школи терміново евакуювали півтисячі дітей.

Чергове отруєння невідомою речовиною у школі сталося в Харкові

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції