Міносвіти закликало вузи продовжити роботу приймальних комісій

Через небувалий наплив абітурієнтів Міносвіти закликало вузи продовжити роботу комісій, а також продавати охолоджувальні напої на території вузу, враховуючи складні погодні умови.

Міносвіти просить керівників вищих навчальних закладів вжити заходів для поліпшення роботи приймальних комісій з урахуванням кількості абітурієнтів.

Зокрема, відомство рекомендує негайно збільшити кількість працівників приймальних комісій серед викладачів і продовжити термін прийому документів протягом дня.

"Звертаємо також увагу на необхідність дотримання порядку і на прилеглих до навчального закладу територіях шляхом залучення до патрулювання студентів старших курсів", - йдеться в повідомленні Міносвіти.

Крім того, зважаючи на складні кліматичні умови, відомство рекомендує спільно з місцевими органами влади організувати продаж прохолоджуючих напоїв, а також функціонування медичних пунктів у закладах.

Як повідомлялося, в перші дні вступної кампанії до вищих навчальних закладів в університетах спостерігається небувалий ажіотаж. По всій країні практично у всіх вузах утворилися безпрецедентні черги.

15 липня в Україні стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Цього року умови вступу будуть відрізнятися від минулорічних. Так, прийом документів триватиме два тижні, а не місяць, як минулого року.

Читайте також:

В Україні стартувала вступна кампанія до вузів

Табачник: студенти мусять платити за навчання не менше 10 тисяч

Цього року випускник має право подавати документи до п'яти вузів

ВідеоНебувалий наплив абітурієнтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: